Szerda, 2024-04-24, 4:05 PM
Üdvözöllek Vendég





Életrajz, Filmek

Date of Birth
10 March 1984, New York City, New York, USA

Birth Name
Olivia Jane Cockburn


Height
5' 7½" (1.71 m)


Filmek:
  1. Tron: Evolution (2010) (VG) (announced) (voice) .... Quorra
  2. The Next Three Days (2011) (post-production) .... Nicole
  3. Tron Legacy (2010) (post-production) .... Quorra
    ... aka Tron 2 (USA: alternative title)
    ... aka Tron Legacy: An IMAX 3D Experience (USA: IMAX version)
  4. In NorthWood (2010) (post-production) .... Mia

  5. "House M.D." .... Thirteen - Dr. Hadley / ... (49 episodes, 2007-2010)
    ... aka House (South Africa: English title) (USA: short title)
        - 5 to 9 (2010) TV episode .... Thirteen - Dr. Remy Hadley
        - Moving the Chains (2010) TV episode .... Thirteen - Dr. Remy Hadley
        - Remorse (2010) TV episode .... Thirteen - Dr. Hadley
        - The Down Low (2010) TV episode .... Thirteen - Dr. Hadley
        - Wilson (2009) TV episode .... Thirteen - Dr. Remy Hadley
          (44 more)

  6. The Ballad of G.I. Joe (2009) (V) .... The Baroness
  7. Year One (2009) .... Princess Inanna
  8. Fix (2008/I) .... Bella
  9. "The Black Donnellys" .... Jenny Reilly (14 episodes, 2007)
        - Easy Is the Way (2007) TV episode .... Jenny Reilly
        - Wasn't That Enough? (2007) TV episode .... Jenny Reilly
        - The Black Drop (2007) TV episode .... Jenny Reilly
        - When the Door Opens (2007) TV episode .... Jenny Reilly
        - All of Us Are in the Gutter (2007) TV episode .... Jenny Reilly
          (9 more)
  10. The Death and Life of Bobby Z (2007) .... Elizabeth
    ... aka Bobby Z (USA: DVD title)
    ... aka Kill Bobby Z - Ein Deal um Leben und Tod (Germany: DVD title)
  11. Turistas (2006) .... Bea
    ... aka Paradise Lost (UK)
    ... aka Turistas: Holiday of Horror (Malaysia: English title)
  12. Bickford Shmeckler's Cool Ideas (2006) .... Sarah Witt
  13. Camjackers (2006) .... Sista Strada Cast
  14. Alpha Dog (2006) .... Angela Holden
  15. Conversations with Other Women (2005) .... Bridesmaid
    ... aka Conversation(s) with Other Women (Australia)
  16. "The O.C." .... Alex Kelly (13 episodes, 2004-2005)
        - The Blaze of Glory (2005) TV episode .... Alex Kelly
        - The Mallpisode (2005) TV episode .... Alex Kelly
        - The Rainy Day Women (2005) TV episode .... Alex Kelly
        - The Father Knows Best (2005) TV episode .... Alex Kelly
        - The Lonely Hearts Club (2005) TV episode .... Alex Kelly
          (8 more)
  17. The Girl Next Door (2004) .... Kellie
  18. "Skin" .... Jewel Goldman (6 episodes, 2003-2004)
        - True Lies (2004) TV episode .... Jewel Goldman
        - Endorsement (2003) TV episode .... Jewel Goldman
        - Secrets & Lies (2003) TV episode .... Jewel Goldman
        - Pilot (2003) TV episode .... Jewel Goldman
        - Amber Synn (2003) TV episode .... Jewel Goldman
          (1 more)
http://www.imdb.com/name/nm1312575/


...
Belépés
Mentett bejegyzések
Mini-chat
Twitter
Körkérdésünk
Értékeld honlapomat
Összes válasz: 9
Társoldalak

Keresés
Oldal Információ

Szerkesztő: Drusilla, Kata

Téma: Olivia Wilde, House M.D.

Cím: www.oliviawilde.ucoz.net

Kapcsolat: drusilla©vipmail.hu

Verzió: 4.

Böngésző:Mozilla Firefox és Internet Explorer

Felbontás: legalább 1024x768

Nyitás: 2008.06.29 - 2010.02.05 extra.hu

ucoz: 2010.02.05 -

Statisztika
Online összesen: 1
Vendégek: 1
Felhasználók: 0
Országok
free counters
Jogi nyilatkozat
Az Olivia Wilde oldal saját készítésű szöveges és képi anyagainak részben, vagy akár teljes egészében történő lemásolása, bárhol máshol való feltüntetése a szerző írásos engedélye nélkül a szerzői jogvédelem értelmében jogsértő, ezért jogi következményeken vonhat maga után.
Copyright MyCorp © 2024Ingyenes webtárhely uCoz